ZHODNOŤTE S NAMI VAŠU INVESTÍCIU

Zhodnotenie investície až 7,5 % ročne.

ČO JE TO DLHOPIS

Dlhopis je dlhodobý cenný papier a jedna z najistejších foriem investície. Zaväzuje emitenta splatiť investorovi finančný obnos, ktorý je uvedený v doklade vrátane úrokov a v stanovenom termíne.

Dlhopisy sa od akcií líšia v tom, že zaisťujú vopred stanovený finančný výnos (kupón)

6 DÔVODOV PREČO INVESTOVAŤ S NAMI

Investícia od 2000 €

Dostupná investícia pre každého s nízkym vstupným kapitálom.

Ročná výplata výnosu

Úroky vyplácané pravidelne v ročnej frekvencii s vrátením istiny v deň splatnosti dlhopisu.

Fixný úrok 7,50 %

Dlhopis je považovaný za najistejšiu investíciu. U nás s pevnou úrokovou sadzbou 7,50 %

Unikátna spoločnosť

Sme rýchlo rozvíjajúca sa spoločnosť v oblasti dovolenkových služieb.

Existujúci projekt

Zabehnutý a fungujúci projekt, žiadne nápady len na papieri.

Prednostné právo

Investori majú prednostné právo na rezervácie v našom rezorte.

KTO SME A ČO ROBÍME ?

Expandujeme nákupom a prevádzkou hotelov v Chorvátsku

 

Chorvátsko, so svojím ohromujúcim pobrežím, bohatou históriou a živou kultúrou v posledných rokoch sa stáva čoraz populárnejšou turistickou destináciou. Využívajúc tento rastúci trend, sa naša spoločnosť rozhodla presadiť sa v hotelierstve prostredníctvom akvizície a prevádzky hotelov v Chorvátsku. Táto ambiciózna iniciatíva nielenže znamená dôveru spoločnosti v potenciál chorvátskeho cestovného ruchu, ale tiež odráža náš záväzok poskytovať výnimočné zážitky cestovateľom.

Uvedomuje si obrovské príležitosti, ktoré sa skrývajú na chorvátskom trhu s hotelierstvom. Strategickým prístupom a jasne definovaným plánom expanzie, sa zameriavame na akvizíciu existujúcich hotelov vo vybraných lokalitách po celej krajine a využívanie ich plného potenciálu. Hlavným dôvodov atraktivity Chorvátska je jeho pobrežie s krásnymi plážami a azúrovým morom, ktoré láka návštevníkov z celého sveta. Sme si vedomí, že lokalita je kľúčovým faktorom úspechu v hotelovom priemysle, preto  intenzívne skúmame a vyhodnocuje potenciálne hotely na základe ich umiestnenia, atraktívnosti pre turistov a možností rozvoja v danej lokalite.

Okrem akvizície hotelov sa  zameriavame aj na ich efektívnu prevádzku. Zabezpečujeme, aby každý hotel v našom portfóliu bol vynikajúci v poskytovaní pohostinnosti a aby spĺňal očakávania náročných hostí. S dôrazom na kvalitu služieb,  investujeme do modernizácie a renovácie zariadení, aby sa zabezpečilo, že hotely sú vybavené najnovšími technológiami a komfortnými zariadeniami.

Našim cieľom je poskytovať návštevníkom nezabudnuteľné zážitky a pomáhať Chorvátsku ako turistickej destinácii ďalej rásť.

Rozšírenie podnikania v oblasti nákupu a prevádzky hotelov v Chorvátsku je významným krokom, ktorý ukazuje dôveru v perspektívy chorvátskeho cestovného ruchu. S odhodlaním poskytovať kvalitné služby a sústreďovaním sa na jedinečné zážitky hostí.

O PROJEKTE

Výnimočný a zabehnutý projekt v nádhernej oblasti Makarskej riviéry

Exkluzívna poloha

Exkluzívny projekt na Makarskej riviére. All inclusive beach rezort  zameraný na rodiny s deťmi, situovaný priamo na pláži s kompletnou občianskou vybavenosťou.  

Nadštandardné ubytovanie

Hotel pozostáva zo 183 izieb a apartmánov rôznych veľkostí a 28 luxusných mobilných domov s vlastnou terasou a bazénom.  3 vonkajšie bazény, fitness centrum a wellness centrum spríjemňujú pobyt v hoteli.

Overený a zabehnutý

Fungujúci a reálny projekt, ktorý prináša reálne výsledky pre našich investorov. Hotel si získal priazeň hostí a pevnú pozíciu na trhu. Súčastný úspech a kvalita služieb sú dôkazom jeho potenciálu ďalšieho rastu. Vďaka nášmu projektu získate do portfólia investíciu ktorá Vám zabezpečí kvalitné zhodnotenie finančných prostriedkov.

OTÁZKY A ODPOVEDE

V prípade, že ste sa rozhodli pre kúpu dlhopisu, stačí prejsť na našu stránku objednávky – KÚPIŤ DLHOPIS alebo nám zanechať kontakt pomocou kontaktného formuláru alebo nám zavolať na naše tel. čísla. Celý proces Vám vysvetlíme a všetko zariadime.

Výnos z dlhopisu vo výške 7,50% sa vypláca raz ročne po dobu piatich rokov na Váš bankový účet.

Zrážkovú daň odvádzame my. Vyplatené finančné prostriedky sú teda už zdanené.

Projekt je plne funkčný a v prevádzke. 

Je to súbor podmienok, na základe ktorých sú dlhopisy vydané. Upresňujú formu a
obsah emitovaného cenného papieru. Vymedzujú práva a povinnosti emitenta a vlastníka.

  • Kúpa hotelového rezortu do nášho portfólia
  • Modernizácia inovácia rezortu
  • Ľudské zdroje
  • Optimalizácia prevádzky hotela

Modelový príklad

Investícia 10 000 eur

Ročný úrok 7,50%  – 750 eur

Celkový výnos za 5 rokov – 3 750 eur

Vrátenie investície v 5. roku – 10 000 eur

    ©2023 Bubbu s.r.o.

    Bubbu s.r.o., IČO 47 965 568, sídlo Alejová 2, 040 11  Košice, právnická osoba zapísaná na Okresnom súde v Košice I, oddiel sro, vložka 36555/V

    Chránené službou reCAPTCHA zásady ochrany osobných údajov, zmluvné podmienky.