Jachting je luxusný zážitok na vode!

Vychutnajte si exkluzívny zážitok na palube. Urobte si prestávku od bežného života a vychutnajte si nezabudnuteľný zážitok s prenájmom jachty.

Jachta chorvátsko

POHODLIE A PRIESTOR

Kráľovský priestor a luxusné vybavenie. Nová moderná jachta s dĺžkou 14,70 m a šírkou 8 metrov zvládne pohodlne 12 osôb. Veľké množstvo vonkajších oddychový zón ako aj priestranné kajuty urobí Váš pobyt jedinečným.

SLOBODA A VOĽNOSŤ

Sme presvedčení, že na našej lodi nájdete tú správnu rovnováhu medzi voľnosťou a pohodlím. Neváhajte a pridajte sa k nám na palubu, kde vám garantujeme, že si užijete nezabudnuteľnú dovolenku plnú slobody a voľnosti.

Prečo dovolenka na jachte ?

1.

Sloboda a voľnosť

2.

Každý deň inde bez balenia

3.

Úchvatné miesta, kam sa bez lode nedostanete

4.

Dobrodružstvo a adrenalín

Ohlasy klientov

“Počas letnej dovolenky sme sa rozhodli vyskúšať niečo nové a nezabudnuteľné, a preto sme sa rozhodli prenajať si jachtu od spoločnosti Bubbu. A musím povedať, že to bol jeden z najlepších rozhodnutí, ktoré sme mohli urobiť..”
Peter - Slovensko
“Plavba na jachte bola jedinečným zážitkom. More bolo nádherné a cestovanie počas dňa bolo pohodlné a príjemné. Personál nám poskytol mapy a odporučil miesta, ktoré stoja za návštevu. Mali sme možnosť objaviť krásy okolitých ostrovov a zátočín až do sýtosti..”
Mátyás - Maďarsko
“Dovolenka na jachte s Bubbu bola pre nás nezabudnuteľným zážitkom. Cítili sme sa ako hviezdy v luxusnom prostredí a mali sme možnosť objaviť nádherné miesta, ktoré by sme inak nemohli zažiť. Odporúčam každému, kto hľadá jedinečnú dovolenku a výnimočný zážitok na mori..”
Tobias - Nemecko

"Jachting nie je len o plachtení, ale o ceste za slobodou na širšom a nekonečnom oceáne."
William Arthur Ward