Upratovacie služby profesionálne

Vieme, že čistota je kľúčovým faktorom, zlepšuje náladu a zvyšuje produktivitu práce. Vaša spokojnosť z našej práce je pre nás prioritou.

Bubbu s.r.o. - Upratovacie služby

VEREJNÁ DOPRAVA

Sme lídrom v poskytovaní upratovacích služieb pre vlakovú a autobusovú dopravu súkromných dopravcov. S nami budete mať istotu, že vaše projekty budú realizované s maximálnou precíznosťou a profesionalitou, ušetríte čas a zabezpečíte si vysokú úroveň hygieny.

ADMINISTRATÍVNE BUDOVY

Pomôžeme Vám udržiavať vašu budovu v dokonalej čistote a pohodlí. Naši skúsení pracovníci využívajú najmodernejšie nástroje a technológie na čistenie každej časti budovy – od podlahy a stien po kúpeľne a kuchyne. Kvalita a spokojnosť z našej práce je pre nás prioritou.

výškové umývanie okien bubbu

VÝROBNE HALY A PREVÁDZKY

Vieme, že upratovanie v priemyselnom prostredí je náročné a často vyžaduje špeciálne prístupy a zručnosti. Preto sme tu, aby sme vám pomohli udržiavať vaše prevádzky v dokonalej čistote a hygienicky čistom stave.

Naše služby

V našej práci nepoznáme prekážky.

upratovanie kancelárie

Firemné priestory

Upratovanie kancelárskych priestorov, dopĺňanie hygienických potrieb.

upratovanie haly

Výrobné haly

Zvládneme aj výrobné haly pre ťažký priemysel.

upratovacie práce gastro

Gastro zariadenia

Pravidelné aj hĺbkové čistenie prevádzok stravovania.

Bubbu umývanie okien

Fasáda a okná

Čistenie fasád a okien, výškové práce.

Prečo upratovanie od nás ?

1.

Moderné stroje a zariadenia.

2.

Kvalitné čistiace prostriedky.

3.

Pravidelne školení zamestnanci.

4.

Flexibilné prispôsobenie sa Vašim potrebám.

Ohlasy klientov

“Jedným z najväčších pozitív bol profesionálny a dobre vyškolený personál, ktorý vykonával upratovanie v mojich priestoroch. Bol som príjemne prekvapený, ako dokázali transformovať moje priestory do čistého a udržiavaného stavu.”
Peter - Košice
“Veľkým plusom tejto firmy je jej odhodlanie a flexibilita. Boli ochotní prispôsobiť sa mojim potrebám a preferenciám a dohodnúť sa na časovom rozvrhu, ktorý mi vyhovoval. Táto schopnosť byť flexibilný a prístupný ma skutočne ohúrila.”
Magdaléna - Bratislava
“Bol som veľmi spokojný s firmou. Ich personál, kvalitné čistiace prostriedky a flexibilita vytvorili veľmi príjemné prostredie v mojich priestoroch. Určite by som túto firmu odporučil všetkým, ktorí hľadajú spoľahlivé a profesionálne upratovacie služby.”
Marek - Trnava

„Čistota a poriadok nie sú len estetickými hodnotami, ale aj zdrojom duševného pokoja a harmónie.“


Linda Kočová