Dovolenka na ktorú nezabudnete

Zabudnite na každodenné starosti a nechajte sa unášať krásou dovolenky, oddych, zábavu a objavovanie nových miest.

dovolenkový dom chorvátsko

Moderný a luxusný

Každé naše ubytovanie spĺňa prísne podmienky na moderný štýl a luxusný vzhľad. Plne vybavené ubytovanie aby Vám počas Vašej dovolenky nič nechýbalo. Gril, Jacuzzi, WIFI a veľká terasa je samozrejmosť.

Atraktívne okolie

Čisté a upravené okolie len prispieva k dobrému pocitu z dovolenky. Borovice, ktoré vytvárajú príjemný tieň počas horúcich dní, plážový bar a reštaurácia, prípadne požičovňa vodných atrakcií, to všetko nájdete pri každom našom ubytovaní.

Na skok od pláže

Sme toho názoru, že k dovolenke patrí pláž a more na dosah. Naše ubytovania sme situovali tak aby vzdialenosť od mora bolo maximálne 1 minútu pešou chôdzou.

Prečo dovolenka u nás ?

1.

Nadštandardné služby a servis.

2.

Priateľský a vyškolený personál.

3.

More na dosah ruky.

4.

Kvalitné a moderné ubytovanie.

Ohlasy klientov

“Moja rodina a ja sme si nedávno užili úžasnú dovolenku. Bol to skutočne luxusný hotel nachádzajúci sa priamo na pláži. Celkový zážitok bol veľmi príjemný a dovolím si povedať, že sme si odniesli skvelé spomienky..”
Polina - Poľsko
“Poloha domu je skutočne výborná, pretože sa nachádza priamo na pláži. Môj apartmán mal krásny výhľad na more, čo bola úžasná scenéria na prebudenie. Pláž bola pekná a čistá, s dostatkom priestoru pre oddych a slnenie. Taktiež som ocenil súkromie, ktoré mi dovolenkový dom poskytoval..”
Max - Austria
“Cestoval som s rodinou a tento pobyt nám poskytol všetko, čo sme si mohli priať a ešte oveľa viac. Okolie bolo čisté a dobre udržiavané, mali sme k dispozícii lehátka a slnečníky, takže sme si mohli vychutnávať slnko a more bez obáv. ”
Jindra - Česká reppublika

„Každá dovolenka je ako kniha a každý cestovateľ ju píše inak. Nie je to iba o mieste, kam sa dostanete, ale aj o tom, ako ste sa tam dostali a s kým ste to prežili.“


Rosalia de Castro